Bakanımız Mehdi Eker'den Anlamlı Ziyaret

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sn. M. Mehdi EKER, Bakanımız Sn. İdris GÜLLÜCE, İstanbul Milletvekili Sn. Osman BOYRAZ, Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sn. Halit HIZIR ve İstanbul Dostluk Derneği Başkanı Sn. Ahmet ALUÇ Esteworld’ü ziyaret etti.

15 Temmuz sonrası yurt dışında Türkiye aleyhinde propagandalar ile oluşturulmaya çalışılan negatif algı ve imajı pozitife çevirme çalışmalarımız hızla devam ediyor. Türkiye‘nin yurt dışında yansıtıldığı gibi terör ve kaos ortamında olmadığını; Türkiye’nin, güvenilir, istikrarlı ve demokratik bir ülke olduğunu; yılda 10.000’in üzerinde yabancı hastamızın kendi ifadelerinin yer aldığı videolar aracılığıyla dünya ülkelerine sunuyoruz.

Bu bağlamda, yurt dışında şu ana kadar 53 Milyon kişiye ulaşan video, animasyon, dijital ve sosyal medya çalışmalarımız ve 100 Milyon kişiye ulaşma hedefimiz ile birlikte; yurt içinde de çalışmalarımız devam ediyor. 15 Temmuz gecesi yaralanan 1237 gazimizin estetik cerrahi ile ilgili bütün ameliyatlarını ücretsiz yapmaya yönelik projeler yürütmekteyiz.

Bakanımız Sn. M. Mehdi EKER’den Anlamlı Ziyaret…

Konuyla ilgili açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Mustafa Tuncer, “Esteworld olarak bir taraftan Türkiye’nin yurt dışındaki olumlu algısını arttırmaya çalışırken, diğer taraftan da yurt içinde 15 Temmuz gecesi yaralanan 1237 gazimizin estetik cerrahi ile ilgili bütün ameliyatlarını da ücretsiz yapmaya yönelik bir proje yürütüyoruz“ dedi. Sayın Bakanımız M. Mehdi EKER, 15 Temmuz gazilerine yönelik yürüttüğümüz bu hayırlı çalışmalarından dolayı da Esteworld Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Tuncer nezdinde tüm Esteworld ailesine tebriklerini iletti.

Bakanımız Sn. M. Mehdi EKER’den Anlamlı Ziyaret…

Değerli ziyaretleri için Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sn. M. Mehdi EKER, Bakanımız Sn. İdris GÜLLÜCE, İstanbul Milletvekili Sn. Osman BOYRAZ, Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sn. Halit HIZIR ve İstanbul Dostluk Derneği Başkanı Sn. Ahmet ALUÇ’a teşekkür ederiz.

Bakanımız Sn. M. Mehdi EKER’den Anlamlı Ziyaret…