esteworld-yurt-disi-ekibi

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, 40’tan fazla ülkede hizmet verdiği hastalarına ulaşan temsilcileri ile 2 günlük bir strateji toplantısında bir araya geldi.

40’tan fazla ülkede, 20’den fazla temsilciliği ile tüm dünya ülkelerinden hastalarına hizmet veren Esteworld, yurt dışı pazarında büyük bir ekip ile çalışıyor. Esteworld Sağlık Grubu; Katar, Suudi Arabistan gibi orta doğu ülkeleri ile; İtalya, İspanya, Almanya gibi Avrupa ülkelerindeki temsilciliklerinin yanı sıra; Amerika, Avustralya gibi uzak ülkeler pazarında da yer alıyor.

Tüm Esteworld temsilcilerinin ve uluslararası satış pazarlama ekibinin yer aldığı 2 günlük strateji toplantısında; Esteworld Sağlık Grubu ekibinin doktorları, departman yöneticileri ve Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Servet TERZİLER eğitim verdi, tüm yurt dışı ekibi bilgilendirildi.

“Başarının Sırrı Tutku” konulu eğitim ile Brand Tailoring ekibi de Esteworld ekibi ile birlikteydi.

Marka yönetimi konusuna derin ve farklı bir boyuttan bakılmasına imkan sağlayan Brand Tailoring ekibi, değerli eğitimleri ile Esteworld uluslararası satış ve pazarlama ekibine katkı sağladı.

brand-tailoring

Yurt dışı pazarlama ekibinin bir araya geldiği strateji toplantısı, birçok güzel ana ev sahipliği yaptı. İşte bu özel günden kareler…

esteworld-yurt-disi-ekibi-bir-araya-geldi-3

esteworld-yurt-disi-ekibi-bir-araya-geldi

Uzm. Dr. Servet TERZİLER

uzm-dr-servet-terziler-2

uzm-dr-servet-terziler

Uluslararası Satış ve Pazarlama Direktörü Melike IŞIKLAR

yury-disi-pazarlama-direktoru-melike-isiklar

Dijital Pazarlama Grup Müdürü Burak BALCI

dijital-pazarlama-burak-balci

Op. Dr. Hakan GENCE

dr-hakan-gence

Op. Dr. Volkan Serdar OTRAKÇI

dr-volkan-serdar-otrakci

ve tüm ekibimize teşekkür ederiz…

esteworld-ekibi