Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, estetik ve güzellik uygulamalarıyla dokunduğu hayatları güzelleştirirken, Türkiye ve dünyadaki çalışmalarına dijital platformlarda da devam ediyor…

Esteworld Sağlık Grubu‘nun dijital pazarlama ve sosyal medyadaki faaliyetleri sektöründeki öncü yapısını kanıtlar nitelikte. Sağlık turizminde yaptığı çalışmalar ile ülkemize en çok yabancı hasta kazandırarak ülke ekonomisine katkı sunan Esteworld, 40’ın üzerinde ülkede ofis ve temsilcilik ile verdiği hizmeti dijital çalışmalarla destekliyor. 15 dilde 100’ün üzerinde sosyal medya hesabını ile dünyaya ulaşan Esteworld, Facebook’ta Global Page yapısını sağlık sektöründe kullanan ilk firma olma özelliğini de taşıyor.

Sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında ülkemizin yurt dışındaki algısına yönelik projelerle de gündeme gelen Esteworld, ülkemizin güvenilirliği ana konulu çalışma faaliyetleri ile yurt dışında 100 milyon kişiye ulaşmış ve bu konuda çeşitli bakanlıklardan teşekkürler almıştı.

Esteworld dijital pazarlama departmanı faaliyetlerini direkt olarak Google ve Facebook Avrupa merkez ofisleri ile iletişim içerisinde yürütüyor. Karşılıklı etkileşimde bulunulması, yeniliklerin paylaşılması, fikir alışverişi ile reklam yönetiminin yapılabilmesi dair konularda Google Dublin ekibi ile periyodik toplantılar düzenleniyor.

Google’ın tüm yeniliklerini hızlı adaptasyon ile hesaplarına tatbik eden Esteworld Dijital Pazarlama ekibi Google’ın yeni reklam modellerini de dünyada ilk ve en etkin kullanan ekiplerden birisi oldu.

Esteworld Dijital Pazarlama ekibinin reklam optimizasyonları, Google ABD ekibi tarafından fark edildi. 

Google Adwords’ün güncellenen kampanya modelleri ve ek özelliklerini yakından takip eden Esteworld Dijital Pazarlama Google Adwords ekibi, sektördeki başarısına bir yenisini daha ekledi.

Google tarafından 2016 Kasım ayında lansmanı yapılan Adwords’ün yeni reklam özelliğini dünyada kullanan nadir şirketlerden biri olan Esteworld, Google ABD ekibinin dikkatlerini çekti. ABD ekibi; Google Dublin ofisinden Esteworld danışmanı ile iletişime geçerek, dijital pazarlama ekibi ile özel bir görüşme talep etti.

Görüşmede yeni reklam özelliğini geliştirmek üzere Google ABD ürün yöneticileri, Esteworld Dijital Pazarlama ekibinden Google Adwords Uzmanı Damla ATEŞ ve Uluslararası Dijital Pazarlama Sorumlusu Asmaa DAHHANY ile online konferans yaparak, yeni özelliğin kullanımı ve deneyimiyle ilgili Esteworld ekibinin fikirlerine başvurdu.

Yapılan bu görüşmede yeni reklam özelliği ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak, yapılacak geliştirmeler üzerine paylaşımlarda bulunuldu.

esteworld-google