fue-ve-robotik-sac-ekimi-teknolojileri

Türkiye, Gelişmiş FUE ve Robotik Saç Ekimi Yöntemleri ile Sektöre Öncülük Ediyor…

Saç seyrekleşmesi ve kellik problemi sebebiyle, erkeklerin görünümlerinden taviz verdiği günler geride kaldı… Saç ekimi prosedürleri, son on yılda önemli ölçüde ilerleme kaydetti. Estetik alanında uzmanlaşmış klinikler, artık çeşitli gelişmiş yöntemlerden birini veya birkaçını içeren çeşitli çözümler sunuyor.

Saç ekimi karar sürecinde olan bir kişinin göz önünde bulundurması gereken bir detay vardır ki; sonuç kalitesi, kullanılan yönteme bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Tedaviyi gerçekleştiren doktorun tecrübesi, klinik atmosferi ve ekipmanların kullanımında ne kadar gelişmiş oldukları da önemli faktörler arasında.

Yerel Kuruluşlar Daha İyi Hazırlık Süreci Sunuyor

Saç ekimi operasyonunun tam olarak başarılı olabilmesi için; profesyonel ekip çalışması ile, her bir hasta için en uygun saç ekimi tekniğinin belirlenmesi gerekiyor. Hastaların süreç öncesinde, kendileri için uygun saç ekimi tekniklerini ve bu tekniklerin sonuçları hakkında bilgilendirilmesi gerekiyor. Bilgilendirme sonrasında hastalar; prosedüre hazırlanmaları için ve operasyon sonrası süreçler için de yönlendirilmeli.

İsrailli erkeklere Türkiye’de saç ekiminden öte, daha geniş bir hizmet sunabilmek için İsrail’de bir temsilcilik açan Esteworld, yurt dışı hastalarına daha iyi hizmet vermeyi hedefliyor. Yeni Esteworld İsrail acentası, tüm hastalarına başarı ile sonuçlanan saç ekimi deneyimleri sunmak için destek sağlıyor.

FUE-sac-ekimi

Son Teknoloji Saç Ekimi Deneyimi

Esteworld kliniklerinde sunulan gelişmiş saç nakli yöntemleri, en ileri tıbbi teknolojinin kullanıldığı saç ekimi yöntemleri. Örneğin; saç ekimi konusunda uzmanlaşmış dünyanın önde gelen hekimleri tarafından geliştirilen robotik saç ekimi, Türkiye’de yalnızca Esteworld’de uygulanmakta. Saç ekim robotu ile, kanal açma ve donor alanında kök toplama sürecindeki duruş süresi önemli ölçüde azaldığı için, saç ekimi prosedürleri daha az zorlayıcı. Dikiş gerektirmeyen robotik saç nakli ile, hiçbir yan etki olmadan doğal görünümlü sonuçlar etmek mümkün.

Bir başka gelişmiş yöntem olan FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) saç ekimi ile; genellikle başın arka ve yan tarafından alınan sık ve sağlam saç kökleri, seyrekleşmiş saçların olduğu ya da tamamen tüm saçların kaybolduğu bölgeye naklediliyor.

Türkiye’de saç ekimi, Esteworld gibi tanınmış, önde gelen bir klinikte yürütüldüğü takdirde son derece güvenli olup, hiçbir olumsuz etki içermiyor. Artık İsrailli erkekler de, Esteworld’in İsrail’deki yeni temsilciliği aracılığıyla birinci sınıf bir deneyimden faydalanabilirler.

esteworld-israil

Detaylı bilgi için:

http://www.hairpower.co.il/