DOLGU VE PRP KOMBİNASYONU

Cilde parlaklık, canlılık ve gençlik vermek için kandaki iyileştirici hücreler ve büyüme faktörlerinin kullanılmasıyla uygulanan PRP’nin hyalüronik asit dolgusuyla birlikte yapılan versiyonu geliştirildi. Bu sayede, PRP’nin cilde yaptığı yenileme etkisi, yüksek su tutma kapasitesine sahip hyalüronik asidin yoğun nem verme özelliğiyle birleşiyor. Esteworld’de uygulanan Dolgulu PRP yönteminde, deri altına verilen büyüme faktörleri, iyileştirici hücreler ve hyalüronik asit kombinasyonu sayesinde göz altındaki morluklar, ciltteki çökme, leke ve yaşlılık belirtileri azalıyor; beslenen cilt canlanıp nem seviyesi yükseliyor.

EL, BOYUN VE DEKOLTEYE ÖZEL IŞILTI DOLGUSU

El, boyun ve göğüs dekoltesi bölgesi için yeni bir dolgu içeriği geliştirildi. Işıltı Dolgusu, bu bölgelerin ihtiyacı olan yoğun nemin geri kazandırılması için yeni geliştirilmiş. İnce yapıya sahip Işıltı Dolgusu’nun diğer dolgulardan farkı; içeriği. Bu içerik hyalüronik asit ve yeniden yapılandırma kompleksinden (8 amino asit, 3 antioksidan, 2 mineral ve 1 vitamin) oluşuyor. Amino asitler, vitamin ve mineraller hücre korunması için yeniden yapılanma ve hücre yenilenmesini sağlıyor. Sonuç olarak Işıltı Dolgusu derinin nem ve elastikiyetini artırıyor, ince kırışıkları açıyor. İçeriğindeki hyalüronik asit, kendi hacminden bin kat fazla su tuttuğu için cilde uzun süre nem sağlıyor. Hemen sonuç veren bu dolgu, yaklaşık 1-1,5 yıl etkisini sürdürüyor.

NEM DOLGUSU

Esteworld’de yeni uygulanmaya başlayan bir yöntem daha var: Nem Dolgusu. Cildin en çok ihtiyacı olan nemi karşılamak, cilde daha sağlıklı, canlı, parlak bir görünüm vermek için tasarlanmış olan Nem Dolgusu özellikle çok kuru, mat ve cansız ciltler için öneriliyor. Aşının içinde yüksek nem tutma özelliğine sahip hyalüronik asit, yine nem özelliğini artıran vitamin ve minareller var. Neme doyan cilt daha genç görünüyor, ince çizgiler hafifliyor.

PRP ile kombine edilen dolgular, kök hücrelerden elde edilen kapsüller, organik dolgular; hepsi anti-aging dünyasının savaşçıları arasında.

BİTKİ KÖK HÜCRE KAPSÜLLERİYLE EVDE MEZOTERAPİ

Hem tıp hem medikal estetik alanında büyük bir buluş olan kök hücreler, canlıların ürettiği en değerli hücreler. Çok genç ve hareketli olduklarından hızlı bölünüp daha hızlı etki gösteriyorlar. İnsandan elde edilen kök hücrelerin medikal estetikte kullanımının yanında, krem içeriklerinde de bitkisel kök hücrelerin kullanımı başladı. Bu teknoloji sayesinde kök hücrelerin cilde derinlemesine nüfuz etmesi sağlanıyor. Detoks etkisi yapan bu kapsüller, cildi tüm çevresel faktörlere karşı koruyor.

yaslanmak-cok-eskidendi yaslanmak-cok-eskidendi-2