Op. Dr. Kamran Efendioğlu
Anasayfa Tıbbi Kadromuz Op. Dr. Kamran Efendioğlu
Ücretsiz Muayene İçin
Formu Doldurun!
Op. Dr. Kamran Efendioğlu
Hastane
Altunizade Plastik Cerrahi Kompleksi

Eğitim Bilgileri

2011 - Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği (Uzmanlık)

2004 - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

İş Deneyimi

2013 - 2014 Özel Sculpture Polikliniği

2011 - 2013 Kars Devlet Hastanesi

Eğitim / Kurs / Kongre / Seminer

Avrupa Plastik Cerrahi Kurulu Sertifikası

Temel Mikrocerrahi Sertifikası

Temel Maksillofasial Cerrahi

FUE Tekniğiyle Saç Ekimi

Hakkında / Diğer

Üniversite yıllarından bu yana kendisini mesleğinde sürekli geliştirmeyi ilke edindiğinden 2003 yılında seçmeli stajını ABD'nin Houston şehrinde bulunan Md Anderson Cancer Center'da yaptı; Plastik Cerrahi ihtisası döneminde Japonya'nın Tokyo kentinde bulunan, yarık dudak ve damak konusunda dünyanın önde gelen merkezlerinden biri olan Showa Üniversitesi Plastik Cerrahi kliniğinde Showa Üniversitesi bursu kazanarak eğitim gördü. Yine ihtisas yıllarında ABD'nin Houston şehrinde bulunan Baylor School of Medicine, Plastik Cerrahi kliniğine gözlemci olarak ziyarette bulundu. Mecburi hizmet döneminde de girdiği Avrupa Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kurulunun sınavında başarı göstererek Avrupa Birliği Yeterlilik belgesini almaya hak kazandı. İsviçrenin Zürih şehrinde aldığı kurs ile temel mikrocerrahi sertifikası aldı. Temel maksillofasial cerrahi ve FUE Teniğiyle Saç Ekimi de sahip olduğu diğer sertifikalardır. İhtisası boyunca yazdığı ve katkıda bulunduğu tıbbi makalelerle ulusal ve uluslararası tıp literatürüne katkıda bulunmuştur ve bu konudaki çalışmalarına da halen devam etmektedir. Dr. Kamran Efendioğlu, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif cerrahi alanında düzenlenen ulusal ve uluslararası toplantıları yakından takip etmekte, geliştirilen en güncel teknikleri pratiğinde uygulamaktadır. Mesleği dışında uzun yıılardır amatör fotoğrafçılık ve dalgıçlık yapmakta olup yurtiçi yurtdışı seyahat ve gastronomi ile yakından ilgilenmektedir.

Uluslararası Dergilerde Yayınlanan Makaleler

Demirseren ME, Efendioglu K, Demiralp CO, Kilicarslan K, Akkaya H. Clinical experience with a reverse-flow anterolateral thight perforator flap for the reconstruction of soft-tissue defects of the knee and proximal lower leg. J Plast Reconstr Aesthet Surg. (2011)

Demiresen ME, Afandiyev K, Ceren C. Reconstruction of the perioral and perinasal defects with facial artery perforator flaps. J Plast Reconstr Aesthet Surg. (2009)

Yabancı Diller

İngilizce

Doğum Tarihi, Yeri

1981, Bakü

Esteworld Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Esteworld Call Center
BİZİ ARAYIN!