Altunizade
Bahçelievler
Etiler
Canlı Görüşme
Türkçe

Esteworld Estetik Cerrahi Hastaneleri

Saç Ekimi

Saç Ekimi

Günümüz dünyasında stres,yanlış beslenme ve hava kirliliği hayatımızın bir parçası olmuş durumdadır. Bu nedenle kadın ve erkeklerde genetik sebepler dışında da saç dökülmesi görülmektedir. Saç dökülmesi insanoğlunun uzun süreden beri uğraştığı bir sorundur.
İlk saç ekimi operasyonu 1952 yılında Dr.N.Orentreich tarafından gerçekleştirilmiştir. 2002 yılında Dr.Rassman ve Dr.Brenstein tarafından dünyaya duyrulan FUE yöntemi günümüzde tüm dünyada uygulan bir yöntem olmuştur.Saç ekimi işleminde saçlı bölgeden saçlar alınarak saç çıkması istenen bölgeye nakledilir. 

Nakledilen saçlar, hiç dökülmeyen bölgeden alınan saçlar olduğundan yeni bölgede ömür boyu dökülmeyen saçlarınız olur.

FUE yönteminde saç kökleri dökülme olmayan kısımdan kesi izine neden olmadan ve dikiş kullanılmadan çıkarılarak sorunlu bölgeye saç ekimi işlemi yapılır.Fue yöntemi ve saç ekimi operasyonu ile alakalı detaylı bilgi almak için yan taraftaki formu doldurabilir  bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.Ayrıca şubelerimizi ziyaret ederek bir yandan kahvenizi yudumlarken bir yandan da Esteworld misafirperverliğini yerinde görmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz  • Yorumunuz :

İlişkili Sayfalar

Başvuru Formu


7822