Yazın geldiği, kışlıkların rafa kaldırıldığı şu günlerde zayıf görünmek her zamankinden daha önemli bir hal aldı. Peki bu yolda zayıflamak için neler yapılmalı?

Öncelikle amacınız; şok diyetlerle hızlı kilo vermek değil, yavaş ve istikrarlı bir biçimde sağlıklı zayıflamak olmalıdır. Sağlıklı zayıflamanın en önemli kurallarından biri ise; uzun vadede ve kontrollü bir şekilde kilo vermektir.

Kısa zamanda çok zayıflamaya çalışmamalısınız. Sıkıcı diyetler yapmadan, spor salonlarında saatlerinizi harcamadan hayatınızda yapacağınız küçük değişikliklerle zayıflamanın tüyolarını sizin için paylaştık!

 

ZAYIFLAMAK İÇİN 3 TÜYO!

Daha sağlıklı ve fit görünüm için sporla desteklenen yeterli ve dengeli beslenme programı şart. Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu kilo vermeyi, formda kalmayı kolaylaştırmak için önerilerde bulunuyor. Özellikle sıcak havalarda hem sizi ferahlatacak hem de metabolizmayı hızlandıracak püf noktaları şunlar:

  • Su için,
  • Ara öğünlerde ananas yiyin,
  • Nanenin ferahlatıcı etkisinden yararlanın.

zayiflamak-icin-uc-tuyo

Sea Life / 01.06.2017

ZAYIFLIYORUZ!

Yazın gelmesiyle zayıflama çabalarının hızlandığı bu günlerde Esteworld uzmanları tüyolar veriyor. Metabolizmayı hızlandıracak püf noktalar; pratik ve işlevsel.

Gün içinde bolca su için ve suyunuza tarçın, limon ve salatalık atın; günde bir tane yeşil elma tüketin, ara öğünlerde ananas yiyin, bolca yeşil sebze tüketin ve nane ile ferahlamayı da unutmayın!

zayifliyoruz

Instyle Home / 01.06.2017