Diğer Hizmetlerimiz
Anti-Aging
Zamana karşı savaşmak mümkün mü? Büyükşehirlerdeki iş yoğunluğu ve stresi, güneş ve genetik faktörlerle birlikte yer çekimi yaşlanmayı hızlandıran etkenler. Zaman, bu etkileri yüzümüzde gizleyemeyeceğimiz şekilde ortaya çıkarıyor.
Lazer Epilasyon
Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmak adına kadın ve erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen kalıcı bir yöntemdir. Traş, kimyasal maddeler, ağda, cımbız ve epilatörler kalıcı çözüm sağlayamazlar.
Lazer Tedavileri
Lazer enerjisi diğer tıp alanlarında kullandığı gibi cilt tedavilerinde de kullanılan bir yöntemdir. Lazer tedavileriyle ciltte oluşan leke, iz, gözenek gibi deformasyonları tedavi edebilir.
Zayıflama Tedavileri
Zayıflama kararı alarak bu yönde adım atmak, insanın beden ve ruh sağlığı için alacağı en önemli adımlardan birisidir. Kişi ideal kilosunda olsa bile bölgesel incelme, bölgesel zayıflama ve sıkılaşma tedavileri ile ilgili destek ihtiyacı olabilir.
Sağlıklı Beslenme ve Diyet
Vücudumuzun sağlıklı ve zinde olması için tüm besin maddelerine ihtiyacı vardır. Bu önemli maddelerini tek taraflı beslenerek değil yeterli ve dengeli beslenerek alabiliriz. Sağlıklı beslenme yeterli ve dengeli beslenmedir.
Esteworld Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Esteworld Call Center
BİZİ ARAYIN!