ERKEK LAZER EPİLASYON

Erkek Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüyler yalnızca kadınların değil erkeklerin de yaşam konforunu ve özgüvenini olumsuz yönde etkiliyor. Bu nedenle günümüzde sadece kadınlar değil pek çok erkek de lazer epilasyon çözümlerinden yararlanarak hayatına sağlık, konfor ve estetik katıyor. Bugün lazer epilasyon alanında sunulan tüm çözümlerden erkekler de güvenli, sağlıklı ve pratik bir şekilde yararlanabiliyor. Güncel teknolojinin sunduğu imkanlar sayesinde göz ve göz çevresi hariç vücudun her bölgesine lazer epilasyon uygulaması yapılabiliyor.

Vücudumuzdaki kılların hepsi aynı renkte, kalınlıkta ve yapıda değil. Ayrıca derimizin rengi de vücudumuzun her noktasında farklılık gösteriyor. Bu nedenle lazer epilasyon sürecinde istenen sonuçların alınabilmesi için farklı lazer tipleriyle karma bir uygulama yapılması gerekiyor. Lazer epilasyonda dikkat edilmesi gereken en önemli şey, uygulamanın doğru bölgeye, doğru lazer epilasyon cihazıyla, en uygun dozda ve alanında uzman bir estetisyen gözetiminde gerçekleştirilmesi. Bu nedenle yüksek teknolojiye sahip, gelişmiş donanımlı bir sağlık ve estetik merkezinde yapılması hayati önem taşıyor.

Uygulama nasıl gerçekleştiriliyor?

Uzman estetisyen tarafından yapılan konsültasyon ile kişinin kıl ve cilt yapısı tespit edilerek işlemin hangi lazer epilasyon cihazıyla gerçekleştirileceği belirleniyor. Bu doğrultuda seans sayısı ve aralıkları da tespit ediliyor. Lazer epilasyonun yapılacağı bölgedeki kılların seanslara gelmeden birkaç gün önce tıraş edilerek kısaltılması, cihazın istenen sonuçları vermesi açısından büyük önem taşıyor.

Esteworld'de kendinizi rahat hissetmeniz için lazer epilasyon uygulamaları deneyimli erkek uzmanlarımız tarafından gerçekleştiriliyor. Erkekler genellikle sakal üstü, iki kaş arası, omuzlar, göğüs, alın, kaş üstü, kulak üstü, kulak içi, boyun, ense, sırt, kollar, göbek, kalça, özel bölge ve el üstündeki istenmeyen tüyler için lazer epilasyon yaptırmayı tercih ediyor. Vücudun en zor kısmı olan yüz bölgesinde ND YAG lazer oldukça başarılı sonuçlar veriyor. Çok ince ve açık renkli kıllarda bile etkinliğini ortaya koyan ND YAG lazer ile erkekler istenmeyen tüylerinden sağlıklı, pratik ve konforlu bir şekilde kurtuluyor.

Ağrısız ve acısız lazer epilasyon konforunu yaşamak isteyen erkekler ise Diode Next lazer ve özellikle Soprano Ice lazeri (buz lazer epilasyon) tercih ediyor. Soprano Ice lazer erkeklere, serin bir masaj yaptırır gibi hissederken istenmeyen tüylerden kurtulmanın konforunu sunuyor. En incesinden en açık renklisine, hangi bölgede olursa olsun istenmeyen tüm tüyler Soprano Ice lazer ile tarihe karışıyor.

Acı eşiği çok düşük olan kişiler için gerekli durumlarda anestezik kremler de kullanılabiliyor. İşlemden yarım saat önce ilgili bölgeye sürülen ve üstü streç filmle kapatılarak etkinliği artırılan anestezik kremler; sürecin hiçbir şey hissedilmeden, konforlu bir şekilde tamamlanmasına imkan tanıyor.

Beyaz Önlüklü, Siyah Stetoskoplu ve Mavi Doktor Dosyalı Bay ve Bayan Gülümseyen Doktor

Doktorlarımız Sorularınızı Cevaplıyor!

Aklınıza takılan ve sayfamızda cevap bulamadığınız tüm sorularınızı sormak ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizi arayacaktır.

Detaylı bilgi ve randevu için formu doldurun, sizi arayalım!

KVKK metnini okudum, onaylıyorum.