Esteworld Altunizade Cerrahi Kompleksi
Adres : Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:7 Üsküdar / İstanbul
ESTEWORLD ALTUNİZADE CERRAHİ KOMPLEKSİ HAKKINDA

Esteworld'ün 2014 yılında açılan son şubesi, 5.000 m2 kapalı alanı ve 220 kişilik kadrosu ile ülkemizde estetik cerrahi üzerine açılan en büyük sağlık tesisi olma özelliğini taşıyor. Estetik cerrahi kompleksi ve saç ekim merkezi olarak sağlık turizmine uygun tasarlanan tesis, Esteworld'ün hizmet anlayışını en iyi şekilde yansıtacak konfor ve donanıma sahip... Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız!
Esteworld Bahçelievler Kliniği
Adres : Naci Kasım Cad. No:7 Bahçelievler / İstanbul
ESTEWORLD BAHÇELİEVLER HAKKINDA

Bahçelievler şubesi, Esteworld'ün ilk şubesi olup 2004 yılında 1250 m2 kapalı alan üzerine inşa edilmiştir. Türkiye'yi yeni bir konsept ile tanıştırma misyonunu başarı ile üstlenmiş olan Bahçelievler Esteworld, "sağlıklı ve genç görünmek" ilkesi doğrultusunda estetik, güzellik ve sağlık alanında yer alan tüm hizmetleri bünyesinde taşıma vizyonu ile hareket etmiştir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız!
Esteworld Altunizade Kliniği
Adres : Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:33/1 Üsküdar / İstanbul
ESTEWORLD ALTUNİZADE KLİNİĞİ HAKKINDA

2007 yılında hizmete giren Esteworld Altunizade Kliniği, 1500 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olup 32 personel ile hizmet vermektedir. Bu açıdan Türkiye ve Avrupa'nın en büyük lazer epilasyon kliniklerinden olan Esteworld Altunizade Lazer Epilasyon Kliniği, İstanbul'un tarihi bölgelerinden Üsküdar'da tarihi Beyaz Köşk içerisinde konuklarını ağırlamaktadır. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız!
Esteworld Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Esteworld Call Center
BİZİ ARAYIN!