KADIN LAZER EPİLASYON

Kadın Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüyler tüm kadınların başının belası. Neyse ki artık güncel teknoloji ışığında geliştirilen lazer epilasyon uygulamaları var. Güncel teknolojiye sahip cihazlarla göz ve göz çevresi hariç vücudun her bölgesine lazer epilasyon uygulaması yapılabiliyor. Vücudumuzdaki kılların hepsi aynı renkte, kalınlıkta ve yapıda değil; derimizin rengi de vücudumuzun her noktasında farklılık gösteriyor. Bu nedenle lazer epilasyon sürecinde istenen sonuçların alınabilmesi için farklı lazer tipleriyle karma bir uygulama yapılması gerekiyor. Lazer epilasyonda dikkat edilmesi gereken en önemli şey, uygulamanın doğru bölgeye, doğru lazer epilasyon cihazıyla, en uygun dozda ve alanında uzman bir estetisyen gözetiminde gerçekleştirilmesi. Bu nedenle yüksek teknolojiye sahip, gelişmiş donanımlı bir sağlık ve estetik merkezinde yapılması hayati önem taşıyor.

Lazer epilasyon sayesinde kadınlar özgürlüklerini ve özgüvenlerini azaltan bu sorundan sağlıklı, güvenli, konforlu ve en önemlisi kalıcı bir şekilde kurtuluyor. Tüm dünyada milyonlarca kadının tüylenme sorununu çözüme kavuşturan lazer epilasyon uygulamalarıyla siz de yepyeni ve özgür bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

Uygulama nasıl gerçekleştiriliyor?

Uzman estetisyen tarafından yapılan konsültasyon ile kişinin kıl ve cilt yapısı tespit edilerek işlemin hangi lazer cihazıyla gerçekleştirileceği belirleniyor. Seans sayısı ve aralıkları da bu doğrultuda şekilleniyor. Lazer epilasyonun yapılacağı bölgedeki kılların seanslara gelmeden birkaç gün önce tıraş edilerek kısaltılması, cihazın istenen sonuçları vermesi açısından büyük önem taşıyor.

Kadınlar genellikle koltuk altı bölgesi, genital bölge, bikini bölgesi; kol, bacak, sırt, göğüs, yüz, ense ve boyun bölgesindeki istenmeyen tüyler için lazer epilasyon yaptırmayı tercih ediyor. Vücudun en zor kısmı olan yüz bölgesinde, ND YAG lazer oldukça başarılı sonuçlar veriyor. Çok ince ve açık renkli kıllarda bile etkinliğini ortaya koyan ND YAG lazer ile kadınlar istenmeyen tüylerinden sağlıklı, pratik ve konforlu bir şekilde kurtuluyor.

Ağrısız ve acısız lazer epilasyon konforunu dört mevsim yaşamak isteyen kadınlar ise Diode Next lazer ve özellikle Soprano Ice lazeri tercih ediyor. Soprano Ice lazeri sayesinde kadınlar, serin bir masaj yaptırır gibi hissederken istenmeyen tüylerden kurtulmanın konforunu yaşıyor. Yaz veya kış fark etmeksizin; en incesinden en açık renklisine, hangi bölgede olursa olsun istenmeyen tüm tüyler Soprano Ice lazer ile tarihe karışıyor.

Acı eşiği çok düşük olan kadınlar için gerekli durumlarda anestezik kremler de kullanılabiliyor. İşlemden yarım saat önce ilgili bölgeye sürülen ve üstü streç filmle kapatılarak etkinliği artırılan anestezik kremler; sürecin hiçbir şey hissedilmeden, konforlu bir şekilde tamamlanmasına imkan tanıyor.

Beyaz Önlüklü, Siyah Stetoskoplu ve Mavi Doktor Dosyalı Bay ve Bayan Gülümseyen Doktor

Doktorlarımız Sorularınızı Cevaplıyor!

Aklınıza takılan ve sayfamızda cevap bulamadığınız tüm sorularınızı sormak ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizi arayacaktır.

Detaylı bilgi ve randevu için formu doldurun, sizi arayalım!

KVKK metnini okudum, onaylıyorum.