Gizli Resim

KALİTE POLİTİKAMIZ

Misyon

Plastik Cerrahi, Saç Ekimi ve Medikal Estetik uygulamalarında; İnsan odaklı, bütüncül, sürdürülebilir sağlık hizmetlerini, uluslararası kalite anlayışı ile sunarak, etik ilkelerden ödün vermeden tıbbın gelişimine katkı sağlamak.

Vizyon

Konusunda uzman kadromuz ve güncel teknolojik alt yapımız ile Uluslararası sağlık hizmeti sunmak ve dünyada referans merkez olmak.

Kalite Politikamız

Esteworld Saç Ekimi ve Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, sunduğu plastik cerrahi, medikal estetik ve saç ekimi&saç tedavileri hizmetlerinin her adımında, misafirlerine bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik ilkesine bağlı kalarak, hasta hak ve sorumluluklarını göz önünde bulundurarak hasta odaklı çalışır. Hasta güvenliği, hasta ve yakınlarının memnuniyetini her şeyin üstünde tutar, hizmetlerini verirken bilimsel temele dayalı, önyargısız, iyi bir mesleki ve teknik uygulamayı benimser.

Esteworld Saç Ekimi ve Plastik Cerrahi Sağlık Grubu yönetimi, yüksek kalitede hizmet sunmak için misafirlerine istekleri doğrultusunda belirlenen kriterlere uygun, alanındaki yasa, yönetmeliklere ve mesleki etik ilkelerine uygun olarak çalışmakta, sürekli kalite iyileştirme anlayışı ile bilgi, yenilikçilik ve insani değerleri önemsemektedir. Bunu gerçekleştirmek için ekip çalışması ve işbirliğinin öne çıktığı bir çalışma ortamı yaratır, çalışanlarının bilgi ve becerilerini artırarak nitelikli birer çalışan olmalarını destekler ve teşvik eder. Hasta/hasta yakınları ve çalışanlar için en güvenli çalışma ortamını oluşturur, hizmetlerinin etkinliğini, kalitesini ve çağdaşlığını destekleyerek teknolojileri takip ederek, altyapısını sürekli olarak geliştirir. Güncel, uluslararası standartta plastik cerrahi, medikal estetik ve saç ekimi&saç tedavileri hizmetlerini sunarken, hasta ve hasta yakınlarını da bilgilendirerek ve destekleyerek onların da bu süreçlere tam katılımını sağlar. Uyguladığı kalite modeli ISO 9001/2015 standardına uygundur ve standarda uygun olarak kalite yönetiminde sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.

Detaylı bilgi ve randevu için formu doldurun, sizi arayalım!

KVKK metnini okudum, onaylıyorum.