Medikal Estetik
Cilt Tedavileri
Sağlıklı bir cilt ile güzelliğin kapılarını aralayın. Işıl ışıl, taze ve canlı bir cilde kavuşmak için cildinizi uzman hekimlerimize emanet edin, lazerli cilt tedavilerimize merhaba deyin!
Cilt Gençleştirme
Zamana karşı savaşmak mümkün mü? Büyükşehirlerdeki iş yoğunluğu ve stresi, güneş ve genetik faktörlerle birlikte yer çekimi yaşlanmayı hızlandıran etkenler. Altın İğne, Ultherapy, Somon DNA, Gençlik Aşısı gibi zamanın bu etkilerine karşı savaşan uygulamalarımızı inceleyin.
Dolgu Uygulamaları
Güzelliğinize güzellik katmak için dudak, orta yüz, gözaltı ışık ve dolgu ile yüz şekillendirme uygulamalarımızla tanışın.
Botulinium Toksin Uygulamaları
Mimik çizgilerinden terleme tedavisine, Gummy Smile’dan migren tedavisine kadar çeşitli alanlarda kullanılan medikal estetiğin güçlü silahlarından botulinium toksin uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi alın.
Ameliyatsız Yüz Germe Tedavileri
Ameliyatsız yüz germe işlemleri ile bir kahve molası gibi kısa bir sürede genç bir görünüm yakalamak artık daha kolay… İpek Koza uygulaması gibi farklı yaklaşım ve ameliyatsız yüz germe teknikleriyle tanışmak için sizleri şubelerimize bekliyoruz.
Cilt Bakımı Uygulamaları
Cildinizi şımartmaya hazır olun! Cildinizin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere kişiselleştirilmiş bakımlar sunan medikal cilt bakım uygulamaları; cildinizi canlandıracak, derinden temizleyecek ve tazeleyecek.
Peeling Tedavileri
Sağlıklı cildiniz saklı kalmasın… Cildin daha sağlıklı canlı tabakasının ortaya çıkması için üst tabakanın soyulmasını sağlama işlemine “peeling” denir. Cildinizin ihtiyacına yönelik size uygun peeling yöntemlerimiz sizleri bekliyor.
Esteworld Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Esteworld Call Center
BİZİ ARAYIN!