Meme Estetiği
Meme Büyütme (Göğüs Büyütme)
Kadınlarda estetik kaygılar ve bir çok sağlık sorunu meme estetiği operasyonları ile giderilebilmektedir.
Meme Dikleştirme
Göğüs - Meme sarkması yaşlanma ve emzirme ile birlikte artan ve yerçekiminin etkisi ile meme derisinin elastikiyetini yitirmesi ile oluşan bir durumdur. Göğüs - Meme dikleştirme ameliyatları bu soruna cerrahi çözün getirmektedir.
Meme Küçültme
Kız çocuklarında ergenlik sürecinde meme büyümesi olması gereken bir fizyolojik değişimdir. Ancak bazı durumlarda bu büyüme olması gerekenden fazla olmaktadır. Kadınlarda östrojene olan duyarlılık göğüs büyümesinin en sık rastlanılan sebebidir.
Jinekomasti
Meme büyümesi (jinekomasti) ostrojen hormonuna bağımlı olarak yaşanmaktadır. Östrojen seviyesi artması ya da meme dokusunun östrojen hormonuna normalden fazla duyarlı olmasına bağımlı olarak jinekomasti yaşanabilir.
Meme Asimetrisi Düzeltme
Meme asimetrisi, her iki memenin orantısız gelişimi olarak karşımıza çıkan ve oldukça sık rastlanan bir durumdur. Eğer çok belirgin farklar yoksa kişi bunu kabullenir ve böyle yaşar; ancak aşırı farkları bulunanlar için ameliyat şarttır.
Meme Onarımı
Meme (rekonstrüksiyonu) onarımı, kanser sonrası alınan memenin yerine çeşitli yöntemlerle memenin bir benzerinin yapılması anlamına gelmektedir. Memenin onarımı plastik cerrahi uzmanı tarafından yapılmalıdır.
Esteworld Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Esteworld Call Center
BİZİ ARAYIN!