Plastik Cerrahi Hizmetleri
Burun Estetiği
Estetik sebeplerden dolayı burun ameliyatı (rinoplasti) yaptırmak isteyenler genellikle yüz yapılarına uygun olmadığını düşündükleri burun şekillerinin istedikleri şekle getirilmesi talebinde bulunurlar.
Meme Estetiği
Kadın fizyolojisinde memeler aslında tamamen yeni doğan bebeği emzirebilmek için var olsa da kadın figürünün önemli bir bileşeni olduğu için estetik olarak da önemli yer tutuyor.
Yüz Estetiği
İnsan vücudunun en önde gelen yönü… Yüzyıllardır insanlar, kişiliklerinin ve karakterlerinin ipuçlarını dış dünyaya sunan yüzlerinde daha mükemmele ulaşmaya çalışıyor.
Liposuction
Liposuction genel olarak cerrahi operasyon ile vakumlayarak vücuttan yağ alma işlemidir. Yağ depolanması ile oluşan fazlalıkların giderilmesi için etkili bir yöntemdir. Öncelikle bilinmesi gereken Liposuction (Yağ Aldırma)...
Karın Germe
Karın germe ameliyatları aşırı kilo alımı, hamilelik sonrası kilolar, bölgesel kilo alımı gibi problemler sonrasında fazla yağ bulunan veya karın çatlakları oluşmuş derinin çıkartılması işlemidir.
Vajinoplasti
Vajinoplasti; yaş, doğum yapma, jinekolojik müdahaleler gibi nedenlere bağlı olarak vajinada meydana gelen gevşeme ve elastikiyet kaybının giderilmesi için yapılan işleme verilen isimdir.
Vücut Şekillendirme
Kusursuz bir vücuda kavuşmak insanoğlunun var olduğundan beri hayali… Vücut algınızla ilgili problemler yaşıyor veya vücut konturlarınızda bütün ya da bölgesel mutsuzluklarınız varsa vücut şekillendirme...
Esteworld Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Esteworld Call Center
BİZİ ARAYIN!