Sedasyonlu Saç Ekimi
Anasayfa Saç Ekimi Hizmetleri Saç Ekimi Sedasyonlu Saç Ekimi

SEDASYONLU SAÇ EKİMİ

Hastanın saç ekimi işlemini endişesiz, ağrısız ve sorunsuz geçirmesini sağlamak amacıyla geliştirilen anestezi yöntemleri, medikal işlemlerin çok önemli bir parçasını oluşturur. Sedasyon da anestezi çeşitlerinden biridir. Sedasyonda analjezik (Ağrı kesici) ve sedatif (Rahatlatıcı) ilaç kombinasyonu anestezi hekimi tarafından damardan verilerek uygulanır.

Uygulama sonrasında hastada hafif bir uyku hali, rahatlama ve keyif hissi oluşur. Bilinç açıktır, hasta ile konuşmak mümkündür. FUE, Robotik Saç Cerrahisi, DHI gibi yöntemlerle saç ektiren hastalarda kullanılabilir. Özellikle çabuk heyecanlanan, rüya tadında saç ekim deneyimi ve mutluluğu yaşamak isteyenler ile endişe düzeyi yüksek tüm hastalara Esteworld’de sedasyonla saç ekimi başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.

Önemli Not

İlgili yasa gereğince saç ekimi operasyonları ile ilgili öncesi ve sonrası fotoğrafları yayınlayamıyoruz. Form doldurarak yapılan operasyonlar ile ilgili talepte bulunabilir geniş bilgi alabilirsiniz. FUE saç ekimi işlemi ile ilgili daha fazla detay ve saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak için "bilgi formu" ile uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Esteworld Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Esteworld Call Center
BİZİ ARAYIN!