Esteworld Altunizade Hastanesi Dış Cephe Gece Ön Görünüm

UZM. DR. SERVET TERZİLER

Esteworld Saç Ekimi ve Plastik Cerrahi Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Servet Terziler
Uzm. Dr. Servet Terziler
Yönetim Kurulu Başkanı

1968 doğumlu olan Servet Terziler, Hatice ve Halil Terziler’in beşinci çocuğu olarak İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitim hayatına önce Sultanahmet İlköğretim Okulu’nda ardından da Mahmutpaşa Ortaokulu’nda devam eden Terziler, Adıyaman kökenli bir ailenin son çocuğu.

Kabataş Erkek Lisesi'nin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Terziler bir kız çocuğu babasıdır.

Esteworld Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Robotla Saç Ekimi, VIP Saç Tedavi ve Ekim Uzmanı olan Dr. Servet Terziler; 2004 yılında “Saç Ekimi ve Tedavileri”, “Plastik Cerrahi”, “Medikal Estetik”, “Ağız ve Diş Sağlığı/Estetiği” ve “Sağlıklı Beslenme ve Diyet" konularında hizmet veren Esteworld markasını kurdu.

Dr. Terziler, 2005 yılında Sağlık Bakanlığı’ndan “Medikal Estetik Hekimliği” unvanını aldı.

Aynı dönemde medikal estetik eğitimine başlayan Dr. Terziler, yurtiçi ve yurtdışında eğitimlerini tamamlayarak çeşitli bilimsel eğitimlere katıldı.

Dr. Terziler, Japonya, ABD, İngiltere gibi gelişmiş ülkelerden sonra saç ekiminde güncel teknoloji olarak kabul edilen “Robotla Saç Cerrahisi” ni Türkiye’de Esteworld bünyesinde uygulayan hekim.

Sağlık turizminde Türkiye adına önemli başarılara imza atmış olan Servet Terziler, Esteworld Sağlık Grubu’nu bugün saç ekimi ve plastik cerrahide dünyanın sayılı merkezlerinden biri haline getirdi. Dünya’da 30’dan fazla temsilciliği bulunan Esteworld Sağlık Grubu bugün ülkemize döviz getirten önemli kuruluşlar arasında yer almakta.

Türkiye’de Saç ekimi ve saç tedavilerinde mentör olan Servet Terziler, aynı zamanda Dünya Gazetesi’nde köşe yazarıdır.

Başta ulusal kanallar olmak üzere 2.000’in üzerinde Tv programına uzman konuk olarak davet edilmiş olan Dr. Terziler, katılım gerçekleştirerek uzmanlık alanıyla ilgili kamuoyunu bilgilendirdi.

Esteworld Saç Ekimi ve Plastik Cerrahi Sağlık Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı olan Dr. Terziler, aynı zamanda "Saç Ekimciler Derneği Kurucu Üyesi".

Hobilerinden başlıcaları at binmek, denizcilik ve kitap okumak.

Dr. Terziler’in 2016 yılında yayımlamış olduğu “Gücün Güçsüzlüğündendir” isimli kitabı da bulunuyor.

Detaylı bilgi ve randevu için formu doldurun, sizi arayalım!

KVKK metnini okudum, onaylıyorum.