Zayıflama Tedavileri
Anasayfa Diğer Hizmetlerimiz Zayıflama Tedavileri
Caci Quantum
Quantum‘un birden çok programı ve her programın kendi içinde ayrılan bölümleri bulunur. Bu bölümlerde; vücudu şekillendirme ve toparlamaya, zayıflama ve selülit sorunlarına uygulanacak yardımcı tedaviler yanında kırışıklık giderme...
Endermolab LPG Uygulaması
Sıkı diyet ve yoğun egzersizlere rağmen, vücudun bazı kütlelerin yağ yakımında zorlandığı bilinmektedir. Lipomasaj uzun sürede kaybedilemeyen yakılması zor olan yağların yakılmasına katkıda bulunan bir uygulamadır.
Ultrashape
Ultrashape, hedeflenen bölgede ani, seçici ve kalıcı olarak yağ hücrelerinin parçalanmasına yardımcı olurken kan damarlarına, sinirlere ya da deriye zarar vermeyen bir tedavi yöntemidir.
Velashape
Velashape, Radyofrekans, infrared, vakum ve mekanik masaj gibi dört sistemi bir arada barındıran Velashape çapta küçülmeye ve selülit azalmasına yardımcı olan FDA onaylı bir cihazdır. İlk iş olarak konsültasyon amaçlı bir doktora başvurulmalıdır.
AquaShape Bölgesel Zayıflama
Aquashape (İntralipoterapi), “ameliyatsız liposuction” da diyebileceğimiz genel anestezi gerektirmeyen bir vücut şekillendirme ve zayıflama yöntemidir. Birinci bölümde yağların eritilmesi için tek ve onaylı enjeksiyonlu...
Ozon Terapi
Ozon terapisi, genellikle standart medikal tedavilerin eşliğinde tamamlayıcı, destekleyici ve yeniden yapılandırıcı bir metottur.
Esteworld Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Esteworld Call Center
BİZİ ARAYIN!