Esteworld Estetik Cerrahi Hastaneleri
Bahçelievler
Altunizade
Etiler
Canlı Görüşme
Türkçe

Esteworld Estetik Cerrahi Hastaneleri

SAÇ EKİMİ VE SAÇ TEDAVİLERİ

Dünyanın Saçını Baştan Çıkarıyoruz! Esteworld Saç Ekimi ile Saç İhtiyacı Olan Bölgelerinize Saç Ekimi ve Saç Tedavileri Hizmetleri ile Saç Dökülmesine Karşı Önlem Alabilirsiniz.

Bilgi almak için tıklayın
Saç Ekimi ve Saç Tedavileri

PLASTİK CERRAHİ

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ile Kalıcı Etkiler

Bilgi almak için tıklayın
Plastik Cerrahi | Estetik Cerrahi | Estetik Tedavi

ANTI-AGING

Anti-Aging ile Yaşlanma Belirtilerine Savaş Açın

Bilgi almak için tıklayın
Anti-Aging | Anti-Aging Nedir

LAZER TEDAVİLERİ

Dövme Silme, Leke Tedavisi ve Lazer ile Kılcal Varis Tedavileri

Bilgi almak için tıklayın
Lazer Tedavileri

ZAYIFLAMA TEDAVİLERİ

Beslenme ve Diyet Önerileri, Fitox ve Diğer Sağlık Tedavileri

Bilgi almak için tıklayın
Zayıflama Tedavileri

HASTA YORUMLARI

 • “Buraya gelmeden önce birkaç saç ekim merkezi gezmiştim, Esteworld gibi temiz özenli güleryüzlü çalışanları ile dörtdörtlük bir merkez görmedim. Her şey için teşekkürler...”


  Resul ÖZCAN
 • “İlgi alaka gayet güzel.Güven veren bir ortam ve kaliteli hizmet veren istisnai kurumlardan birisiniz.”


  Ömer TUNGA
 • “2013 tarihinde gerçekleştirilen saç ekimi operasyonumdan dolayı memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. Servet bey ve tam ekibine şükranlarımı sunuyorum.”


  Tansenin ÖNAL
 • “Hastanede sizi ilk defa gören personelin davranışları 40 yıllık samimiyet edasında ve kesinlikle her 10 dk da bir yanınızda farkl biri sizinle ilgili ve alakalı...”


  Murat ALTINTOP
 • “Saç ekimi bizim için özel ve önemli, sizler için sıradan bir durum olmasına rağmen; her hastanıza bıkmadan, usanmadan kendisini özel hissettirdiğiniz için teşekkür ederim.”


  Yalçın AKYOL
 • “Size internet aracılığı ile ulaştım. Önceleri korkum vardı, ancak Servet Hoca'nın bir kaç reportajını dinledikten sonra ikna oldum. Her şey için teşekkür ederim esteworld.”


  Mahir GÖKPINAR

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu
BİZİ TANIYIN

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, Altunizade, Etiler ve Bahçelievler şubeleri ile üç farklı noktada faaliyet gösteren bir sağlık kuruluşudur. Aktif şubelerine ek olarak 2014 yılı başlarında faaliyete girecek olan Plastik Cerrahi Hastanesi ile dört farklı noktada hizmet vermeye devam edecektir.

Esteworld, Plastik Cerrahi, Zayıflama Tedavileri, Yaşlanma Tedavileri, Lazer Tedavileri, Saç Ekimi ve Saç Tedavileri alanlarında faaliyet göstermektedir ... devamı

Bize Ulaşın
Her Türlü Soru ve Önerileriniz Değerlendiriyoruz

Esteworld

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, Altunizade, Etiler ve Bahçelievler şubeleri ile üç farklı noktada faaliyet gösteren bir sağlık kuruluşudur. Esteworld, Plastik Cerrahi, Zayıflama Tedavileri, Yaşlanma Tedavileri, Lazer Tedavileri, Saç Ekimi ve Saç Tedavileri alanlarında faaliyet göstermektedir. 

2452