4 BOYUTLU CİLT GENÇLEŞTİRME

4 Boyutlu Cilt Gençleştirme

Cildime herhangi bir şey enjekte edilmeden yüzüm gerilsin, kırışıklıklarım ve lekelerim azalsın, gözeneklerim sıkılaşsın diyorsanız öğle arası bile yaptırıp günlük hayata devam edebilecek uygulama “4 Boyutlu Cilt Gençleştirme” dir.

4 Boyutlu Cilt Gençleştirme, Er-yag ve Nd-yag adı verilen 2 farklı dalga boyunun, her aşamada farklı derinlikler ve modda çalışılması ile aynı seansta 4 aşamalı olarak uygulanır.

1.aşama : SMOOTH LIFTING

SMOOTH LIFTING adı verilen 1. aşama ağız içindeki diğer işlemlerle ulaşılamayan destek tabakasında kolajen artışı sağlar. Böylece dudak üstü ve yanakta gerilme meydana gelir, ince kırışıklıklar açılır.

2.aşama : FRAC3

İkinci aşama olan FRAC3 dermis tabakasındaki kolajeni artırır. Saç derisinden başlanarak tüm yüze ve boyna uygulanır. Gözenekler küçülür, siyah noktalar kaybolur. Cilt daha sıkı, parlak ve canlı gözükür.

3.aşama : PIANO TIGHTENING

Üçüncü aşama PIANO TIGHTENING aşamasıdır. Bu aşamada cildin en derin tabakası cilt yüzeyinde hiçbir hasar olmadan ısıtılır. Yanak, çene ve gıdı bölgesindeki sıkılaşma ve lifting seans bitiminden itibaren hissedilmeye başlanır.

4.aşama : SMOOTH PEELING

Son aşama ise SMOOTH PEELING’tir. Cilt yüzeyindeki ölü hücrelerden arındırılır. Ciltteki renk eşitsizliği giderilir.

Uygulama yaklaşık bir saat sürer. İşlem bitiminde hafif bir kızarıklık olur. Ortalama bir ay aralıklarla 3-5 seans tekrar edilebilir.

Beyaz Önlüklü, Siyah Stetoskoplu ve Mavi Doktor Dosyalı Bay ve Bayan Gülümseyen Doktor

Doktorlarımız Sorularınızı Cevaplıyor!

Aklınıza takılan ve sayfamızda cevap bulamadığınız tüm sorularınızı sormak ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizi arayacaktır.

Detaylı bilgi ve randevu için formu doldurun, sizi arayalım!

KVKK metnini okudum, onaylıyorum.