Gizli Resim

VIP SAÇ EKİMİ VE TEDAVİLERİ

VIP Saç Ekimi ve Tedavileri

VIP saç ekimi özellikle yoğun iş yaşamı içinde olan dolayısıyla hızlı ve konforlu bir şekilde saç ekimi yaptırmak isteyen kişilere yönelik bir hizmettir. Esteworld’ de Dr. Servet Terziler tarafından yapılan VIP saç ekiminde, en gelişmiş yöntem kabul edilen Robotik Saç Cerrahisi uygulanır. Manuel FUE yönteminde ise Dr. Servet Terziler ve ekibinde yer alan tecrübeli ekip ile işlem yapılır.

Bu uygulamada 3D teknolojisi ile fotoğraflar üzerinden kişinin saç ekimi için kaç köke ihtiyaç duyduğu, saç çizgisinin nereden başlayacağı ve ekim sonrasındaki olası sonuçları belirlenmiş olur. Daha sonra robotik saç cerrahisi aşamaları izlenir. Son derece konforlu bir ortamda tamamen kişiye özel olarak uygulanan VIP saç ekimi özellikle vakti sınırlı olan, yoğun çalışan işadamları, şirket yöneticileri, sporcular ve sanatçılar tarafından tercih edilen özel bir uygulamadır.

Hem işlem, hem de ekim sonrası takip bizzat Dr. Servet Terziler ve tecrübeli ekibi tarafından yapılmaktadır. Dr. Servet Terziler, ön çizgi planı çizilmesinde hasta ile birlikte karar verilmesini sağlar; baştan sona ekimi takip eder. Kanal açımı işlemini bizzat kendi tecrübesiyle yapar. Dr. Terziler, ekim sonrasında hastalarını 1-1,5 yıl takip eder.

Ünlü Misafirlerimiz


Beyaz Önlüklü, Siyah Stetoskoplu ve Mavi Doktor Dosyalı Bay ve Bayan Gülümseyen Doktor

Doktorlarımız Sorularınızı Cevaplıyor!

Aklınıza takılan ve sayfamızda cevap bulamadığınız tüm sorularınızı sormak ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizi arayacaktır.

Detaylı bilgi ve randevu için formu doldurun, sizi arayalım!

KVKK metnini okudum, onaylıyorum.