Esteworld Altunizade Hastanesi Dış Cephe Gece Ön Görünüm

Hakkımızda

Sağlık sektörüne gönlümüzü vererek yola çıktık. 20 yıl önce bu yolda ilk adımımızı atarak bugün Bahçelievler'de 1 klinik, Altunizade’de 1 klinik ve 1 tıp merkezi olmak üzere toplam 3 şube olarak hizmet sunuyoruz.

Kısa sürede güncel teknolojisi ve uzman kadrosu ile uluslararası standartlarda hasta kabulü sağlayan Esteworld Ailesi olarak saç ekimi ve tedavileri başta olmak üzere, plastik cerrahi ve medikal estetik alanlarında hizmet veriyoruz.

Sağlık turizminde referans noktalarından olan ülkemizde Esteworld Ailesi olarak 100’e yakın acentelerimiz ile dünyanın birçok ülkesine ulaşıp teşhis ve tedavi hizmetlerimizi paylaşıyoruz. Bu yolda binlerce hastamızı sağlıklı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile ülkelerine uğurladık, uğurlamaya da devam ediyoruz.

Tüm hastalarımıza multidispliner bakış açısıyla yaklaştığımız Esteworld Ailesi’ne ISO 9001:2015 sertifikasını kazandırarak sunduğumuz sağlık hizmetini de kalitelendirdik. Hedefimiz her zaman daha kaliteli sağlık hizmetini sunmak amacıyla var gücümüzle çalışmak ve tıp-bilim dünyasını yakından takip etmek...

Sağlığın her şeyden çok daha fazla kıymetli olduğunu bilen uzman kadromuzla her zaman yanınızdayız...

Sevgi ve saygılarımızla,

Sertifikalarımız


Detaylı bilgi ve randevu için formu doldurun, sizi arayalım!

KVKK metnini okudum, onaylıyorum.